שירותים

קבוצת רוכשים "חן"

קבוצת רוכשים הינה כח קניה המאפשר תנאים נוחים ואטרקטיביים בתחום הנדל"ן .

חברתנו מתמחה באיתור פרויקטים אשר מראש ממוקמים באזורים אשר יושבחו בעתיד,

בנוסף חברתנו מנהלת מו"מ מול היזמים לרכישת כל הפרויקט או חלקו ובקבלת תנאים מועדפים במחיר, במפרט, בתנאי התשלום במימון בנקאי ועוד...עבור החברים בקבוצת "חן".

 

קבוצת רכישה

קבוצת רכישה, הינה דרך מעולה לרכוש דירה במחירים מוזלים, ולהשיג עסקת נדל"ן אטרקטיבית יחסית לדירה זהה באזור. לקוחותינו נהנים מניהול מרוכז בשקיפות מלאה לאורך כל חיי הפרויקט, מתן שירות מקצועי וייצוג הקבוצה מול כל הגורמים הקשורים בבניית הפרויקט עד מסירת הדירה.

 

ליווי בנקאי לפרויקטים

חברתנו דואגת לבצע מכרז בין הבנקים אשר יעניקו ליווי בנקאיבקבוצות הרכישה ומתן משכנתאות באופן מרוכז לקבוצות הרוכשים בעלויות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

בנוסף, חברתנו מלווה הן את היזם והקבלן בתהליך פתיחת ליווי בנקאי לפרויקט ועמידה בכל דרישות הבנק.

 

פולי

פולי היא פורטל לקוחות שנוצר בכדי לאגד במקום אחד את כל הגורמים המעורבים בבנייה ובניהול פרויקט מגורים, ומהווה פתרון קל ויעיל הן לרוכש והן ליזם/המארגן בניהול נכון, יעיל וגלוי של הפרויקט.

פולי מעמידה לרשות הרוכש מידע זמין ונגיש בכל עת, כגון : עדכון שלבי הפרויקט התכנונים, עיון בהסכם השיתוף/הסכם המכר עליו הוא חתום, הערכות מבחינה פיננסית לתשלומים עתידיים, עיון בתשלומים קודמים, ועוד.

פולי מעמידה לרשות היזם/המארגן וכן לרשות יועצי הפרויקט, את כל פרטיו של הרוכש, מרכזת עבורם פניות ומסמכים במספר מישורים, ומהווה החולייה המקשרת בין כל הגורמים השונים.

לדעתינו, שקיפות המידע ונגישות יועצי הפרויקט לפניות הרוכשים בכל עת, הם הפתרון כיום לניהול נכון וייעיל של פרויקט מגורים.

 

 

 

 

 

 

 

חן יעוץ ושיווק נדל"ן:

ת.ד 26 אבן יהודה מיקוד: 40500

טלפון: 072-2838588  נייד: 054-2558100